• _MG_3869

  • _MG_3839

Brīvprātīgo darbs

PALĪDZI, IESAISTIES UN MAINIES!

TU PALĪDZĒSI BĒRNIEM VESEĻOTIES!

Bērnu klīniskās universitātes slimnīca darbojas kopš 1899.gada. Tajā ik gadus ārstniecības un aprūpes pakalpojumus saņem vairāk nekā 30 000 pacientu stacionārā aprūpē, un vairāk nekā 160 000 pacientu ambulatori. Kopš 2011.gada aprīļa Bērnu slimnīcā darbojas Vecāku māja, kurā psiholoģisko un garīgo atbalstu, nakšņošanas un atpūtas iespējas saņēmuši vairāk kā 800 mazo pacientu vecāku. Tomēr, lai Vecāku māja varētu darboties efektīvi, ir nepieciešami brīvprātīgie darbinieki. Arī slimnīcas nodaļās brīvprātīgie darbnieki var būtiski atvieglot vecāku ikdienu bērna atveseļošanās procesā.

Brīvprātīgie Bērnu slimnīcā ir aicināti:

  • dažādā veidā atvieglot vecāku ikdienu slimnīcā,
  • rītos, vakaros un brīvdienās sagaidīt vecākus Vecāku mājā,
  • dāvāt bērniem savu prieku, cerību un pieredzi,
  • darīt citus mazākus un lielākus darbus slimnīcas nodaļās un Vecāku mājā.

Brīvprātīgo darbs slimnīcā sniedz lielu gandarījums par paveikto. Tā nav tikai vienkārši saturīga brīvā laika pavadīšana, bet gan pieredze, kas maina tā darītāju. Slimnīcas vide katram brīvprātīgajam var kļūt par vietu, kurā notiek viņa personīgā izaugsme un nobriešana, jo tā ir vieta, kur lielas ciešanas sastopas ar lielu mīlestību. Un no šīs sastapšanās dzimst tas, kas palīdz dzīvot jēgpilnas, laimīgas, gandarījuma pilnas, piepildītas dzīves.

Palīdzi, iesaisties un mainies!

Esi ar prieku brīvprātīgi tur, kur, parasti, neviens brīvprātīgi nenonāk…

Bērnu slimnīcas Vecāku māja un slimnīcas nodaļas

Tevi gaida brīvprātīgo darbam Bērnu slimnīcā, Rīgā, Vienības gatvē 45.

Piesakies brīvprātīgajam darbam www.vecakumaja.lv (šobrīd mājas lapā ievietotā anketa nedarbojas, tādēļ lūgums izmantot Lutera draudzes piedāvāto pieteikšanās iespēju vai zvanīt uz Vecāku māju un pieteikties individuāli) vai www.rigasluteradraudze.lv.

Ja radušies jautājumi, zvani 28355353, Vecāku mājas darbinieki Tev atbildēs.

bsf rigas-domes-dep

Šī sadaļa ir izveidota projektā „Iesaisties, palīdzi un mainies!”.
Projekts tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros