• _MG_3869

  • _MG_3839

Weleda sveic Vecāku mājas brīvprātīgos darbiniekus

Brīvprātīgais darbs Vecāku mājā jau sen nav jaunums, tomēr katSAE_2355ru reizi, kad ar savu dzīvi aizņemti cilvēki dara labus darbus, sniedzot gan sev, gan citiem prieku, gribas šo uzskatīt par neierastu un neikdienišķu, patīkama pārsteiguma un iedvesmas pilnu.

Gan pagājušā gada nogalē, gan šī gada sākumā Vecāku māja savus uzticamos brīvprātīgos darbiniekus varēja iepriecināt ar brīnišķīgām dāvanām no WELEDA biokosmētikas ražotāja.

Uzņēmuma „Bernadeta”, kas ir WELEDA sadarbības partneris, vadītāja Daina Rozenberga ne tikai sarūpēja skaistas dāvanas, bet dāvināja brīnišķīgu dziesmu vakaru – arī viņa zina, kas ir brīvprātīgais darbs: „Manuprāt, brīvprātīgais darbs nevienu brīdi nav lēmums, bet sirds aicinājums. Ja notikumi sakrīt skaistā pērļu virtenē, tad pateicībā to arī pieņemu. Kokle ir latvju tautas Dvēseles dziesma. Tiklīdz tā ieguļ manā klēpī, dzied mana sirds un dziedot ar sirdi, ir liela laime dziedāt kopā ar cilvēkiem, kuri jūt tāpat – ar sirdi, darot sirdsdarbu. Atceroties to brīdi, kad piedāvāju Vecāku mājā spēlēt kokli un dziedāt brīvprātīgo darbinieku Ziemssvētku sumināšanas pasākumā, tas nepavisam nebija apdomas brīdis. Tā bija vēlme iepriecināt, atbalstīt un sasildīt – visus tos cilvēkus, kuri nesavtīgi palīdz nelaimē nonākušajiem.

Un ziniet – gandarījums ir neizmērāms. Un vai vispār ir jāmēra… Sajūti un piedzīvo arī Tu! Jebkas, ko darām brīvprātīgi, lai atbalstītu līdzcilvēku, iedvesmo, spēcina un vairo Mīlestību.”

Tā arī mēs – Vecāku māja – turpinam atbalstīt, iedvesmot, spēcināt un vairot mīlestību!SAE_2657

Comments are closed.